Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes


Mūsu firmas veikalos: http://www.tonus.lv/lv/contacts/shops/.

Lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@tonus.lv

Par sadarbības iespējām lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@tonus.lv

Ārstēšanās sākuma stadijā izstrādājumu ieteicams valkāt 2–3 stundas dienā, valkāšanas laiku pakāpeniski palielinot līdz visas dienas garumam. Ieteicamais stājas korektora lietošanas pamatkurss ir no diviem līdz četriem mēnešiem. Pēc tam, ārsta uzraudzībā, to lieto daudz īsākos ārstniecības kursos. Ja muskuļi dienas laikā nedaudz nogurst, tad viss notiek pareizi. Pamatuzdevums ir likt muguras muskuļiem, vēdera presei un gurniem darboties fizioloģiski pareizi, «pieradināt» mugurkaulu pie jaunas, pareizas stājas. Efekta nostiprināšanai pēc katriem 3–4 mēnešiem ieteicams atkārtoti nēsāt korektoru, valkājot to vienu vai divas nedēļas.
Ja Jums rodas kādi jautājumi par stājas korekciju, tad vislabāk ir konsultēties pie ārsta speciālista.

Lielāks sildošais efekts ir sasniedzams, kad vilna (krāsaina izstrādājuma puse) saskaras ar ķermeni, bet kokvilnas (balta puse) – izvērsta uz ārpusi. Tomēr, ja ir vilnas nepanesība, var valkāt jostu ar kokvilnas pusi pie ķermeņa. Sildošais efekts paliks nemainīgs.

Profilakses nolūkā, tos jāvalkā ne ilgāk kā divas stundas diennaktī un jānoģērbj gulēt ejot. Medicīniskā apsēja nēsāšanas laiku var palielināt iepriekš konsultējoties ar ārstējošo ārstu. Ilgstošas valkāšanas gadījumā (ilgāk par 2-3 nedēļām) ieteicams veikt fizisku vingrinājumu kompleksu locītavas muskuļu stiprināšanai. Kopā ar fiziskajiem vingrinājumiem tiek sasniegts maksimālais rezultāts: samazinās sāpes, atjaunojas mīksto audu fizioloģiskais tonuss. Iespējams lietot kopā ar dažādām smērēm un krēmiem, bet tikai pēc ārsta rekomendācijas.

Pēcdzemdību biksītes “body-forming” un izstrādājumus no bezvīļu veļas kolekcijas ir radīti tam, lai valkātu tos ne tikai pēcdzemdību periodā, bet arī ikdienā figūras formēšanai.

Peldkostīmus grūtniecēm ir iespējams iegādāties Latvijas firmas veikalos.

Noteikt atbilstošāko izmēru ir iespējams mūsu mājas lapā: http://www.tonus.lv/lv/size/index.html.
Nepieciešams aizpildīt formu, norādot precīzus kājas mērījumus. Ja programma neatrod vispiemērotāko izmēru, ir jāsazinās ar mums pa e-pastu: info@tonus.lv, norādot visus kājas mērījumus, kā arī augumu.

Atšķiras ar to, ka kompresijas izstrādājumos LUX tiek izmantota poliamīda diegs ar speciālām īpašībām, kas piešķir produktam maigumu un labu higroskopiskumu.

Jā, ir nepieciešama. Jūs varat iegādāties kompresijas izstrādājumus jebkurā no mūsu firmas veikaliem, kuros pārdevēji-konsultanti noteikti palīdzēs Jums atrast piemērotāko izmēru.

Lai pareizi noteiktu protēzes izmēru, ir jāzina jūsu krūštura precīzs izmērs:
1)Pirmkārt, ir nepieciešams noteikt apkārtmēru zem krūtīm ( piemēram, 80 cm);
2)Tālāk noteikt krūts apjomu: mērīt ietiecams no krūts vidus, apkārt saglabātajai krūtij, līdz muguras vidum un iegūto rezultātu reizināt ar 2 (piemēram, 100 cm).
Noteikt krūštura izmēru ir iespējams mūsu kataloga sadaļā http://www.tonus.lv/lv/catalog6/
Zinot krūštura izmēru, ir iespējams atrast protēzes izmēru pēc izmēru tabulas http://www.tonus.lv/lv/catalog6/ (pēc mūsu piemēra tas atbilst 8.izmēram).
Bet ir jāatcerās, ka izmēru tabula palīdz tikai izmēra noteikšanas procesā, jebkurā gadījumā ir jāpaļaujās uz savām sajūtām.